|
Письмо от Еда Темпелтона!
I would LOVE to go to Russia!!!
Would Alexander be into planning it way in advance???
It would be awesome to go in May of 2005. Perhaps April.
Let me know, that way we can be ahead of everyone's busy schedules!
He can select the riders he wants, and we can get a photographer to go with us and make a great article.
If he is bummed on that, perhaps we can find another sooner month, but it will be way harder to get people involved.
Ed
Как вина из письма парни хатят приехать к нам.
Поэтому у меня есть ко всем вопросы:
1) Когда лучше им приехать , напишите месяц и почему.
2) Кого из райдеров Toy Machine вы бы хотели видеть и почему.
|