|
чё парни у кого такая тема щас на локерзе весит?
Site off-line
The site is currently not available due to technical problems. Please try again later. Thank you for your understanding.
я спросил у них на эмэйл
чё почему у меня не заходит
сказали что идут переделки по сайту!
надеюсь меня не забанили
|